Kurumsal

2007 yılından bu yana Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında yer alan Simültane Dünyası, Simültane Tercüme Ekipmanları ve alanında uzman tercümanları ile adından sıkça söz ettirmektedir. 

Bir Educabridge Group markası olan Simültane Dünyası, alanı ile ilgili teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve teknolojinin bizlere sunduğu imkanları cömertçe programlarında kullanmaktadır. 

Uluslararası katılımlı programların vazgeçilmezi olan Simültane Tercüme Hizmeti ne kadar sağlıklı ve kaliteli ise, yapılan programlar o denli kıymet kazanır ve amacına ulaşır. Bu nedenle asla işini şansa bırakmayan ve üstlendiği ağır sorumluluğun bilincinde olan Simültane Dünyası, simültane ekipmanlarında ileri teknoloji ürünleri kullanmakla birlikte, alanında uzman tercüman kadrosuyla çalışmaktadır. 

Bu güne kadar onlarca alanda, yüzlerce programa imza atan firmamız, referansları ile de haklı bir gurur sahibidir. 

Tıp Kongreleri, Ziraat Kongre ve Sempozyumları, Makine ve ekipmanlarının lansman toplantıları, İnşaat ekipmanları, uluslararası fuarlar gibi bir çok programda Simültane Dünyası hizmet vermiş olup, gerek ekipmanlarının kalitesi gerekse de tercümanlarının üstün deneyimleri ile müşterileri tarafından takdire şayan bulunmuş ve hep tercih edilen firma olmuştur. 

Simültane Dünyası, üç ayda bir yayınlanan, konferans, kongre, sempozyum gibi etkinliklerden haberleri ve röportajları içeren bir süreli yayın da çıkarmaktadır. Bu sayede, bizleri tercih eden değerli müşterilerimizin bin bir zahmetle ortaya koydukları programların tüm Türkiye'ye duyurulmasını amaçlamaktadır. 

Simültane Dünyası, yenilikçi yaklaşımları ve profesyonel çalışmaları ile hep siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam edecektir. 
Bizi tercih edenler bilirler ve bilmeliler ki, bizimle çalışmaya karar verdiğiniz andan itibaren biz sizlerden biriyiz.

Simültane Ekipman
*Simültane Sistem
*Simültane Ses Sistemi
*Simültane Kulaklık
*Simültane Kabin

Yabancı katılımcıların ve konuşmacıların olduğu toplantıların vaz geçilme unsurlarından birisi olan simültane sistemler, konuşmacının sesini kabin içerisindeki tercümana, tercümanın sesini de kulaklıklar vasıtasıyla dinleyicilere anlık olarak aktaran komplike bir sistemdir. Simültane Dünyası olarak kabin içerisinde kullanılan ekipmanlar ile tercümanlarımızın konsantrasyon kaybı yaşamadan başarılı bir şekilde programları tamamlamaları sağlanır.


Simültane Tercüman
Simültane Tercüme, anlık tercüme deneyimine sahip, alanında uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Kabin içerisindeki tercüman ünitesi yardımıyla konuşmacının sesini duyar ve hedef dile anında tercüme eder. 

Toplantı Ses ve Görüntü Ekipmanları
Büyük çaplı organizasyonlarda sesin pürüzsüz bir şekilde tüm dinleyicilere ulaştırılmasını sağlayan sistemler ses sistemleridir. Ayrıca Görüntü Sistemleri yardımıyla da gerek sunumlar, gerekse de konuşmacının görüntüsü salon içerisinde veya dışarısındaki LED Ekranlara aktarılır. 

Deşifre Hizmeti
İsteğe bağlı olarak konuşmacının konuşmasının kayıt edilmesi ve daha sonrasında da yazılı metin haline dönüştürülmesi hizmetidir. 

Görüntü Sistemleri 
Sunumların veya konuşmacının dev ekranlara aktarılması için kullanılan sistemlerdir. Projeksiyon Cihazları ve LED Ekranlar ile çözüm sunulur.

Kongre Ekipman

 

VİDEO KONFERANS HİZMETLERİ 

Video Konferans Sistemleri
Günümüz teknolojisinin bize sunduğu en önemli kazanımlardan birisi olan Video Konferans Sistemleri, iki veya daha fazla lokasyonlar arasında anlık ses ve görüntü aktarımı sağlayan sistemlerdir. Sistem; sizlere tüm çalışanlarınızı, bayilerinizi veya müşterilerinizi bir yere toplamak yerine bulundukları lokasyonlarda toplantılarınıza katılma imkanı sunar. Böylelikle, hem seyahat külfetinden hem de konaklama giderlerinden ciddi anlamda tasarruf sağlanmış olur. 


Web Konferans Sistemleri 
Web konferans sistemleri , bir noktada yapılan toplantı veya konferansı, farklı lokasyonlardaki dinleyicilere canı olarak aktaran sistemlerdir. Her kullanıcıya bir link ve şifre verilir. Böylece toplantı yapılan ortam ile bağlantı kurulur ve toplantıyı takip etme şansına sahip olur. 


CANLI YAYIN HİZMETLERİ
Tüm Canlı Yayın Hizmetleri
Ameliyat Yayınları
Web Streaming
Webcast
Webinar

İnternet üzerinden programlarınızın canlı olarak takip edilmesini istediğiniz durumlarda, bir link sayesinde tüm dünyaya yayın yapılabilir. Özellikle ilk defa gerçekleştirilen ameliyatlarda çok tercih edilen bu yöntem ile, herkesin yayını izlemesi sağlanır. 

 

 

Dil Modülü

Simultane Dünyası Haberler

Hızlı Talep Formu

Hızlı Talep Formu Modulü

E- Bülten

E-bulten için mail kayıt modülü

Döviz Kurları

Alış :0 TL    Satış :0 TL
Alış :0 TL    Satış :0 TL

Ziyaretçi Sayısı

Online Bugün Dün Toplam
1 16 36 630689